Bilgi Edinin
kapat
3 Ay ÜCRETSİZ Cloud Sunucu Kodu CLOUD90 Hemen Üye Ol
top banner
Dijitale PenDC ile Bağlanın!

20 yıldır süren yazılım ve veri hizmeti/internet teknolojileri sektöründe, aktif olarak çalışmalarımızda kendi verilerimizi tutmakla başlayan yolculuğumuza, sizlerin de verilerini korumak ve barındırmak için, PenDC’yi hayata geçirdik. Sizlere daha güvenilir ve kesintisiz hizmet verebilmek için, deneyimli kadromuz ile uygun maliyetlerle çok iş yapabilmeyi amaç edindik.

Müşterilerimizin veri güvenliği ve veri sürekliliği bizler adına önemli olduğundan, yedekliliğin yedekliliği yapısını oluşturup farklı lokasyonlarda felaket senaryolarını baz alarak veri hizmeti alanında büyük adımlar attık.

5800 m2 lik alanımızda 3 farklı lokasyondan beslenen fiber altyapıya ve Tier 3 sertifikası uyumluluğunda veri merkezi inşa ettik.

Üç farklı lokasyondan beslenen fiber altyapımız , son teknolojilere uygun kesintisiz güç kaynakları ve jeneratör sistemleri ile sizlere %99.6 uptime özelliği sunmaktayız.

Teknik özelliklerimizi uzman kadromuz ile birleştirerek satış öncesi ve sonrasında 7/24 teknik desteğimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına buradayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uygun çözümler üretmeyi kendimize bir amaç edindik. Bu amaçlarımızı gerçekleştirirken geleceğimizi de güvence altına almak için doğa dostu çözümlerle ilerledik. Elektriğimizi güneş panellerinden üreterek temiz enerji ile hem maliyetlerimizi düşürdük hem de doğa dostu bir tutum sergiledik. İhtiyacınız olan konforu da arka plana atmadık sizlere kurulum sırasında çalışmak için özel çalışma alanları oluşturduk.

PenDC, yazılım sektöründe edindiği tecrübeleri, veri merkezi hizmetlerinde en efektif şekilde kullanmak için kurulmuştur. Sektörde uzun zamandır, sunucu kiralama, sunucu bulundurma ve sanal sunucu hizmetleri sunan PenDC, 2021 yılı itibariyle kendi veri merkezini inşa etmiş ve müşterilerine, en uygun çözümleri en uygun maliyetlere sunma garantisi ile yola çıkmıştır.

Dijital dünyanın, komplike ürünlerini bir araya getiren PenDC, kurumsal ve bireysel müşterilerine ise bu hizmetleri en basit ve yalın haliyle sunmaktadır.

2000 yılından bu yana, bilişim sektöründe faaliyet gösteren PenDC, 2021 yılında yeni mülkiyet altına girerek, veri merkezi çözümlerinde etkin rol oynamaya başlamıştır. Dijital dünyaya açılan kapıda, sektörünün liderleri olan kuruluşlarla partnerlik yapmaktadır.

percent
Doğru Fiyatlandırma
Sektörde faaliyet gösterdiği andan itibaren, analitik fiyatlar ortaya koyan PEN DC, müşterilerine en uygun değil, en doğru fiyatlandırmayı vaat etmektedir.
shield
Yüksek Güvenlik Önlemleri
Veri merkezi tasarlanırken, hem dijital güvenlik konusunda network ve sunucu güvenlikleri, hem de fiziki güvenlikler kısmında gerekli atılımlar yapılmıştır. Dijital varlıklarınız için birden fazla güvenlik çözümü sunmaktayız.
signal
Her Zaman Çevrimiçi
Veri merkezimiz, tüm sunucuları her zaman çevrimiçi tutmak için 24/7/365 olarak network ekibi ve sistem yöneticileri tarafından izlenmektedir.
Partnerlerimiz
2000 yılından bu yana, bilişim sektöründe faaliyet gösteren PenDC, 2021 yılında yeni mülkiyet altına girerek, veri merkezi çözümlerinde etkin rol oynamaya başlamıştır. Dijital dünyaya açılan kapıda, sektörünün liderleri olan kuruluşlarla partnerlik yapmaktadır.
Burayı sizin için ayırdık
arrow-right
Sertifikalarımız
go-top Başa Dön